Description

BY: JSN
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Air Conditioning,Electrostatic,antibacterial, Energy-saving |
| E-mail(company) | jihoon0721@th-net.co.kr |
| Main Product | Antibacterial/Antiviral Electrostatic Precipitating Air Conditioning Module |
| CEO | CHAE SEOUNGHOON |
| Website | https://www.th-net.co.kr/ |
| Tell(company) | 031-687-8584 |
| Address | 43, Seongseo-ro 71-gil, Dalseo-gu, Daegu,Republic of Korea (42703) |
| License & Certification | ISO22301 ISO14001 ISO45001 CMMI LEVEL 3 AEO |

| Category | Electronic Products |
| Keyword | Air Conditioning,Electrostatic,antibacterial, Energy-saving |
| E-mail(company) | jihoon0721@th-net.co.kr |
| Main Product | Antibacterial/Antiviral Electrostatic Precipitating Air Conditioning Module |
| CEO | CHAE SEOUNGHOON |
| Website | https://www.th-net.co.kr/ |
| Tell(company) | 031-687-8584 |
| Address | 43, Seongseo-ro 71-gil, Dalseo-gu, Daegu,Republic of Korea (42703) |
| License & Certification | ISO22301 ISO14001 ISO45001 CMMI LEVEL 3 AEO |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Air Conditioning,Electrostatic,antibacterial, Energy-saving |
| E-mail(company) | jihoon0721@th-net.co.kr |
| Main Product | Antibacterial/Antiviral Electrostatic Precipitating Air Conditioning Module |
| CEO | CHAE SEOUNGHOON |
| Website | https://www.th-net.co.kr/ |
| Tell(company) | 031-687-8584 |
| Address | 43, Seongseo-ro 71-gil, Dalseo-gu, Daegu,Republic of Korea (42703) |
| License & Certification | ISO22301 ISO14001 ISO45001 CMMI LEVEL 3 AEO |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | wireless, hair, dryer, beauty, |
| Options | Not applicable |
| Size | 580mm x 240mm x 360mm |
| Weight | 650g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 851631 |
| Category | Vehicles & Accessories |
| Keyword | ELDC Capacitor |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Vehicles & Accessories |
| Keyword | ELDC Capacitor |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Battery, Li-ion, Battery pack |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Stethoscope |
| Options | Not applicable |
| Size | 153X63X33 mm |
| Weight | 120g(included Battery) |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | - |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
Klolink Co., Ltd
603, Pangyo Innovation Valley, 253, Pangyo-ro, Bundang-gu,
Gyeonggi-do, South Korea.
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 7428335888
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...