Description

- A massager that can be used simultaneously with RF+EMS.
- Patch type massager.
- Charging type.
BY : HAHOMEDI
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | High Frequency Beauty Device, High Frequency Beauty Apparatus |
| Options | – |
| Size | – |
| Weight | 1kg |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 9019102000 |

| Category | Beauty & Personal Care |
|---|---|
| Keyword | High Frequency Beauty Device, High Frequency Beauty Apparatus |
| Place of Origin | South Korea |
| Country | South Korea |
| President | Kim Ha Young |
| Year Established | 2015 |
| No. of Employees | |
| Introduction |
|
| Main Markets | |
| Main Products |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | High Frequency Beauty Device, High Frequency Beauty Apparatus |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | 1kg |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 9019102000 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | High Frequency Beauty Device, High Frequency Beauty Apparatus |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | 1kg |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 8543702020 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Anti-oxidising, Sanitary, Women care |
| Options | |
| Size | |
| Weight | 200g |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | - |
| Options | Natural Cosmetic, Moisturizing, Anti-aging, Massage, Home Care, Home Esthetic |
| Size | 48mm*48mm*130mm |
| Weight | 150g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Eyeshadow palette, eyeshadows, color cosmetics, eye makeup, korean cosmetics |
| Options | #01 Coral, #02 Pink, #03 Nude, #04 Muse |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Mist, Skin care, Cosmetics |
| Options | 160ml, 300ml |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Body Scrub |
| Options | Salty Honey Body Scrub, Salty Rice Body Scrub, Salty Ssuk Body Scrub, Salty Coal Body Scrub, Salty Coco Body Scrub 250g(8.8 fl.oz.) |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3307-30-2000 |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...