Description

- It is a functional product for women, and you can wear it in your daily life, so you can manage hygiene care in the Y zone.
- It removes external odors (smell), itching, dryness, and secretions in the Y zone and keeps it soft.
BY: DEBISHA
| Category | Personal Care |
| Keyword | – |
| Options | – |
| Size | 21*15*3.5cm |
| Weight | 132g |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | – |

| Place of Origin | South Korea |
|---|
SECRET CARE UNDERWEAR
Category
Personal Care
Keyword
-
Options
-
Size
21*15*3.5cm
Weight
132g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
MARIGOLD CARE UNDERWEAR
Category
Personal Care
Keyword
-
Options
-
Size
21*15*3.5cm
Weight
132g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Shampoo, treatment, hair essence, soap |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Shampoo, treatment, hair essence, soap |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | whitening cream, skin lightening cream, anti-aging cream, korean skincare, korean cosmetics, moisturizer, face cream, shiny, whitening, moisturizing, taut feeling, sensitive skin, EGF extract |
| Options | None |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | whitening cream, skin lightening cream, anti-aging cream, korean skincare, korean cosmetics, moisturizer, face cream, shiny, whitening, moisturizing, taut feeling, sensitive skin, EGF extract |
| Options | None |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | - |
| Options | Natural Cosmetic, Moisturizing, Anti-aging, Massage, Home Care, Home Esthetic |
| Size | 48mm*48mm*130mm |
| Weight | 150g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Beauty, Skincare, Korean Cosmetics, Snail Cream, Anti-Wrinkle |
| Options | Various Colors |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Skin lightening set, anti-wrinkle solution, collagen cosmetics, skin whitening cosmetics |
| Options | Set, Toner, Essence, Cream |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Skin lightening set, anti-wrinkle solution, collagen cosmetics, skin whitening cosmetics |
| Options | Set, Toner, Essence, Cream |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...