Description



BY: POLYCLEAN CO. LTD.
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Foot Care Mask |
| Options | – |
| Size | 13.3 x 4 x 18.4 |
| Weight | 162g |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | – |



| Category | Beauty & Personal Care |
|---|---|
| Kayword | Foot Care Mask |
| Place of Origin | South Korea |
| Country | South Korea |
| President | |
| Year Established | |
| No. of Employees | |
| Introduction | |
| Main Products |
Foot Peeling Mask
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
Foot Peeling Mask
Options
-
Size
10.6 x 2 x 18.1
Weight
80g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
Foot Care Mask
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
Foot Care Mask
Options
-
Size
13.3 x 4 x 18.4
Weight
162g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
Hand Care Mask
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
Hand Care Mask
Options
-
Size
13.3 x 4 x 18.4
Weight
162g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-


| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Eye mask |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Eye mask |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Foot Patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Foot Patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Hair, Root, Strengthening, LED, LED therapy, Moisturizing |
| Options | - |
| Size | |
| Weight | 288g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Face Mask, Face Pack, Sensitive skin, Sebum Control, Clean Skin |
| Options | None |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | Republic of Korea |
| HS Code |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...