Description




BY: POLYCLEAN CO. LTD.
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Foot Peeling Mask |
| Options | – |
| Size | 10.6 x 2 x 18.1 |
| Weight | 80g |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | – |




| Category | Beauty & Personal Care |
|---|---|
| Kayword | Foot Peeling Mask |
| Place of Origin | South Korea |
| Country | South Korea |
| President | |
| Year Established | |
| No. of Employees | |
| Introduction | |
| Main Products |
Foot Peeling Mask
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
Foot Peeling Mask
Options
-
Size
10.6 x 2 x 18.1
Weight
80g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
Foot Care Mask
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
Foot Care Mask
Options
-
Size
13.3 x 4 x 18.4
Weight
162g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
Hand Care Mask
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
Hand Care Mask
Options
-
Size
13.3 x 4 x 18.4
Weight
162g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Beauty, Skincare, Korean Cosmetics, Snail Cream, Anti-Wrinkle |
| Options | Various Colors |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Anti-aging, Whitening |
| Keyword | Natural Cosmetic, Skin Care, Moisturizing, Anti-aging, Whitening, Home Esthetic |
| Options | Set, Toner, Essence, Cream |
| Size | 200*98*167(mm) |
| Weight | 740g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 220299 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Shampoo, treatment, hair essence, soap |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Shampoo, treatment, hair essence, soap |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Toner Pad |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code | - |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...