Description







BY: Young Poong Co., Ltd.
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Topokki |
| Options | Original & Cheese |
| Size | 9 x 9 x 10 |
| Weight | 120g |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | – |
Out of stock







| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 10 cm |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | TOPOKKI |
| Place of Origin | South Korea |
| Country | South Korea |
| President | Cho, Jae-gon |
| Year Established | 2000 |
| No. of Employees | 75 |
| Introduction |
|
| Main Products | TOPOKKI |
Joayo Topokki
Category
Food & Beverage
Keyword
Topokki
Options
Original & Cheese
Size
9 x 9 x 10
Weight
120g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
| Category | Food > Kimchi |
| Keyword | food, kimchi, korea, korean food, k-pop, k-food, |
| Options | |
| Size | 29.5cm * 23.5cm * 14.0cm |
| Weight | 500g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 2005991000 |
| Category | Food > Kimchi |
| Keyword | food, kimchi, korea, korean food, k-pop, k-food, |
| Options | |
| Size | 29.5cm * 23.5cm * 14.0cm |
| Weight | 500g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 2005991000 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Korean chilli, Chung yang chilli, hot chilli, hot pepper, roasted chilli, roasted pepper |
| Options | - |
| Size | 45mm*45mm*70mm |
| Weight | 55g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 0904 22 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Baked food, baked sweet potato, baked pumpkin, baked banana, healthy diet food, weight loss, diet, sweet potato, easy snack, korean snack, processed food |
| Options | |
| Size | |
| Weight | 90g per serving |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | color noodles, healthy noodles.food therapy, baby,s noodle, |
| Options | |
| Size | |
| Weight | 2250g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Health food |
| Keyword | Korean Ginseng, K-Food, Ginseng, Health food, Ginseng Drink |
| Options | None |
| Size | Pouch: 80*140mm/ Individual Box: 90*75*153mm/ Premium Box: 230*225*95 |
| Weight | 1kg |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 210690900000 |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...