Description


Bracelets preventing pest access indoors and outdoors.
BY: SAMMIGLORY CO.,LTD
| Category | k LIFE |
| Keyword | – |
| Options | – |
| Size | – |
| Weight | – |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | – |


Bracelets preventing pest access indoors and outdoors.
| Place of Origin | South Korea |
|---|
| Category | k LIFE |
| Keyword | - |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | 0.5kg |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | - |
| Category | K Life |
| Keyword | - |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | 22.5g |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | - |
| Category | Neck Band |
| Keyword | Neck Band |
| Type | - |
| Size | Medium (45cmX6cm) Large (49cmX6cm) |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | k LIFE |
| Keyword | Food Sealing Machine |
| Power Supply | 220V ,60Hz ,450W |
| Size | Vertical 462 * Horizontal 210 * Height 510 |
| Weight | 11 kg |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Food Sealing Machine |
| Sealing Film | Horizontal 150mm * Vertical 200mm |
| Basic Model | 1913 , 1915 |
| Material | Iron , Aluminum |
| Power Supply | 220V ,60Hz ,450W |
| Size | Vertical 462 * Horizontal 210 * Height 510 |
| Weight | 11 kg |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Food Sealing Machine |
| Sealing Film | Horizontal 150mm * Vertical 200mm |
| Basic Model | 1913 , 1915 |
| Material | Iron , Aluminum |
| Power Supply | 220V ,60Hz ,450W |
| Size | Vertical 462 * Horizontal 210 * Height 510 |
| Weight | 11 kg |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | - |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...