Description

BY: BeomHoIT Co., Ltd
| Category | Electronic Products |
| Keyword | software solutions,technology,preventive,monitoring |
| E-mail(company) | hermes@beomhoit.com |
| Main Product | SmartBox, SafeData, Safework |
| CEO | TeaDong, Oh |
| Website | www.beomhoit.com |
| Tell(company) | 070-7705-9929 |
| Address | #906, Daegu Scale-up Hub, 465, Dongdaegu-ro, Dong-gu, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | Good Software Level 1 |

| Category | Electronic Products |
| Keyword | software solutions,technology,preventive,monitoring |
| E-mail(company) | hermes@beomhoit.com |
| Main Product | SmartBox, SafeData, Safework |
| CEO | TeaDong, Oh |
| Website | www.beomhoit.com |
| Tell(company) | 070-7705-9929 |
| Address | #906, Daegu Scale-up Hub, 465, Dongdaegu-ro, Dong-gu, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | Good Software Level 1 |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | software solutions,technology,preventive,monitoring |
| E-mail(company) | hermes@beomhoit.com |
| Main Product | SmartBox, SafeData, Safework |
| CEO | TeaDong, Oh |
| Website | www.beomhoit.com |
| Tell(company) | 070-7705-9929 |
| Address | #906, Daegu Scale-up Hub, 465, Dongdaegu-ro, Dong-gu, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | Good Software Level 1 |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Smart Mirror |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3909-50-0000 |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | disinfectant, insect repellent |
| Type | ULV Aerosol Generators |
| Size | Length x height x width : 900 x 900 x 550mm |
| Weight | 90 ㎏ |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | - |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Battery, Li-ion, Battery pack |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | wireless, hair, dryer, beauty, |
| Options | Not applicable |
| Size | 580mm x 240mm x 360mm |
| Weight | 650g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 851631 |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...