Description






BY : Clear Window
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | – |
| Options | – |
| Size | – |
| Weight | – |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | – |






| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 54 cm |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Coffee Cream , Cream , Korean Skincare Wholesale , Wrinkle Care Crea |
| Place of Origin | South Korea |
| Country | South Korea |
| President |
Chae Tae-woong
|
| Year Established | – |
| No. of Employees | – |
| Introduction |
–
|
| Main Markets | South Korea |
| Main Products | – |
Sunny Window Filter (Nano Dust Filter)
Category
Home & Kitchen
Keyword
-
Options
-
Size
-
Weight
-
Place of Origin
South Korea
HS Code
-
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Long Grill Pan |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Long Grill Pan |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Art Wall , Interior Materials , Tile , Eco-Eriendly |
| Options | Eco-friendly construction material / interior / Kineco Block / KEB02 /Air purification/oder removal, Eco-friendly construction material / interior / IECO Block / IESB02 / Air purification/ oder removal. |
| Size | 200.0 * 200.0 * 15.0 mm |
| Weight | 1 kg |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Art Wall , Interior Materials , Tile , Eco-Eriendly |
| Options | Eco-friendly construction material / interior / Kineco Block / KEB02 /Air purification/oder removal, Eco-friendly construction material / interior / IECO Block / IESB02 / Air purification/ oder removal. |
| Size | 200.0 * 200.0 * 15.0 mm |
| Weight | 1 kg |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | gem cloth, jewel cleaner |
| Options | Color - Silver, Green, Pink |
| Size | 250 x 250 mm |
| Weight | 17g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 63007.1 |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | gem cloth, jewel cleaner |
| Options | Color - Silver, Green, Pink |
| Size | 250 x 250 mm |
| Weight | 17g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 63007.1 |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Fragranced bedding, aroma bedding, fragrance duvets, cotton bedding |
| Options | Duvet, comforter, pad, mattress cover, topper in 10+ designs Fragrance: phytoncide, basil, gardenia, rose, jasmine, musk, lavender, eucalyptus, rosemary |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 940490 |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Fragranced bedding, aroma bedding, fragrance duvets, cotton bedding |
| Options | Duvet, comforter, pad, mattress cover, topper in 10+ designs Fragrance: phytoncide, basil, gardenia, rose, jasmine, musk, lavender, eucalyptus, rosemary |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 940490 |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Shoe care, Shoe deodorize, Shoe drier, Shoe sanitize |
| Options | Color - Silver, Green, Pink |
| Size | 220mm x 58mm x 58mm |
| Weight | 350g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 8516.79.9000 |
| Category | Home & Kitchen |
| Keyword | Shoe care, Shoe deodorize, Shoe drier, Shoe sanitize |
| Options | Color - Silver, Green, Pink |
| Size | 220mm x 58mm x 58mm |
| Weight | 350g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 8516.79.9000 |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...