Description

- With special coating, Vitamin’s unique sour and bitter taste is suppressed / the texture is improved.
- Expiry: 24 Months
BY : SUNGYI BIO
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Granules Stick, Healthy Stick, Multi-vitamin Stick |
| Options | Lemon, Mango |
| Size | – |
| Weight | 63g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 2936271000 |

| Category | Food & Beverage |
|---|---|
| Keyword | Granules Stick, Healthy Stick, Multi-vitamin Stick |
| Place of Origin | South Korea |
| Country | South Korea |
| President | Jeon Thong Gyu |
| Year Established | 2017 |
| No. of Employees | |
| Introduction | Indomitable Spirit of challenge for the Healthy Life of Mankind |
| Main Markets | |
| Main Products |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Granules Stick, Healthy Stick, Multi-vitamin Stick |
| Options | Lemon, Mango |
| Size | - |
| Weight | 63g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 2936271000 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Granules Stick, Healthy Stick, Multi-vitamin Stick |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | 90g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 2936271000 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Jelly Stick, Healthy Stick, Multi-Vitamin C Stick |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | 175g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 2106909099 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Bellflower mixed extract, pear concentrate |
| Options | |
| FOB Price | - |
| Weight | 80ml * 30 packs |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | 200EA |
| EXP.Date(If Food) | 24 months from the manufacturing date, room temperature storage,keep refrigerated after opening |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Black barley, violet barley, blue barley |
| Options | |
| FOB Price | US$ 3.0(FOB) |
| Weight | 800g |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | 300 Cartons(18EA/Carton) |
| EXP.Date(If Food) | 1 year from the manufacturing date, room temperature storage |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Coffee concentrate, espresso extract, purified water |
| Options | |
| FOB Price | - |
| Weight | 18ml * 30ea |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | 300EA |
| EXP.Date(If Food) | 18 months from the manufacturing date, room temperature storage |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Korean food, Japchae, Korean traditional dish, k food |
| Options | |
| Size | 170mm*60mm*275mm |
| Weight | 290g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 1902 30 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Snacks |
| Options | - |
| FOB Price | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | |
| EXP.Date(If Food) |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...