Description


BY : Humanpia Costec Co., Ltd.
| Category | Beauty Personal Care |
| Keyword |
Essence Mask, Mask Sheet
|
| humanpia0@hanmail.net | |
| Main Product | Skincare Cosmetics |
| CEO | Yangsu Kim |
| Website | http://en.hmpia.kr/ |
| Tell(company) | +82. 70-8280-7040 |
| Address | 18-6, Sinbok-ro , Deokjin-gu, Jeonju-si, Jeollabuk-do, Republic of Korea |


| Category | Beauty Personal Care |
| Keyword |
Essence Mask, Mask Sheet |
| humanpia0@hanmail.net | |
| Main Product | Skincare Cosmetics |
| CEO | Yangsu Kim |
| Website | http://en.hmpia.kr/ |
| Tell(company) | +82. 70-8280-7040 |
| Address | 18-6, Sinbok-ro , Deokjin-gu, Jeonju-si, Jeollabuk-do, Republic of Korea |
| Category | Beauty Personal Care |
| Keyword |
Essence Mask, Mask Sheet |
| humanpia0@hanmail.net | |
| Main Product | Skincare Cosmetics |
| CEO | Yangsu Kim |
| Website | http://en.hmpia.kr/ |
| Tell(company) | +82. 70-8280-7040 |
| Address | 18-6, Sinbok-ro , Deokjin-gu, Jeonju-si, Jeollabuk-do, Republic of Korea |
| Category | Anti-aging, Whitening |
| Keyword | |
| Options | Natural Cosmetic, Skin Care, Moisturizing, Anti-aging, Whitening, Home Esthetic |
| Size | 48mm*48mm*140mm |
| Weight | 185g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Perfume |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Anti-oxidising, Sanitary, Women care |
| Options | |
| Size | |
| Weight | 200g |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Eyeshadow palette, eyeshadows, color cosmetics, eye makeup, korean cosmetics |
| Options | #01 Coral, #02 Pink, #03 Nude, #04 Muse |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
Klolink Co., Ltd
603, Pangyo Innovation Valley, 253, Pangyo-ro, Bundang-gu,
Gyeonggi-do, South Korea.
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 7428335888
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...