Description

BY: PIM KOREA Co., Ltd.
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Bolt / Lens Holder / Clutch Body / Spline / Rod Inter Lock |
| E-mail(company) | pim@pimkorea.com |
| Main Product | Vane |
| CEO | Jun-ho Song |
| Website | www.pimkorea.com |
| Tell(company) | +82) 53-586-9600 |
| Address | 26, Secheon-ro 8-gil, Dasa-eup, Dalseong-gun, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | IATF 16949, HKMC SQ |

| Category | Electronic Products |
| Keyword | Bolt / Lens Holder / Clutch Body / Spline / Rod Inter Lock |
| E-mail(company) | pim@pimkorea.com |
| Main Product | Vane |
| CEO | Jun-ho Song |
| Website | www.pimkorea.com |
| Tell(company) | +82) 53-586-9600 |
| Address | 26, Secheon-ro 8-gil, Dasa-eup, Dalseong-gun, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | IATF 16949, HKMC SQ |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Bolt / Lens Holder / Clutch Body / Spline / Rod Inter Lock |
| E-mail(company) | pim@pimkorea.com |
| Main Product | Vane |
| CEO | Jun-ho Song |
| Website | www.pimkorea.com |
| Tell(company) | +82) 53-586-9600 |
| Address | 26, Secheon-ro 8-gil, Dasa-eup, Dalseong-gun, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | IATF 16949, HKMC SQ |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Stethoscope |
| Options | Not applicable |
| Size | 153X63X33 mm |
| Weight | 120g(included Battery) |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Battery, Li-ion, Battery pack |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Stethoscope |
| Options | Not applicable |
| Size | 153X63X33 mm |
| Weight | 120g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Vehicles & Accessories |
| Keyword | ELDC Capacitor |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Vehicles & Accessories |
| Keyword | ELDC Capacitor |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Stethoscope |
| Options | Not applicable |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...