Description

BY : APIS Co., LTD.
| Category | Machinery Parts |
| Keyword |
Fishing rod supplies
|
| 119fishing@hanmail.net | |
| Main Product | Fishing rod supplies |
| CEO | Kwak Jongdae |
| Website | www.apisfishing.com |
| Tell(company) | +82) 53-981-5032 |
| Address | Ocgol-ro 59 Donggu Daegu |

| Category | Machinery Parts |
| Keyword |
Fishing rod supplies |
| 119fishing@hanmail.net | |
| Main Product | Fishing rod supplies |
| CEO | Kwak Jongdae |
| Website | www.apisfishing.com |
| Tell(company) | +82) 53-981-5032 |
| Address | Ocgol-ro 59 Donggu Daegu |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Industrial radio remote controllers |
| Options | |
| Size | |
| Weight | Approx. 185 Gr.(Batteries Incl.) |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Industrial radio remote controllers |
| Options | |
| Size | |
| Weight | Approx. 185 Gr.(Batteries Incl.) |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | High Place Opration Car,Aerial lift truck |
| Options | GH4607A, |
| Size | W.B 3,850 mm |
| Weight | 3.5ton |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code | 8428.90.9000 |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | High Place Opration Car,Aerial lift truck |
| Options | GH4607A, |
| Size | W.B 3,850 mm |
| Weight | 3.5ton |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code | 8428.90.9000 |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Oil scoopers, Oil, Eco-Friendly |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Oil scoopers, Oil, Eco-Friendly |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Low noise and high efficiency ,exhaust fan |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Low noise and high efficiency ,exhaust fan |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Optical Lens,Automotive Lens |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
| Category | Machinery & Parts |
| Keyword | Optical Lens,Automotive Lens |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | SOUTH KOREA |
| HS Code |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...