Description

BY: CharmGURU Inc.
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | energy patch |
| Feature | Patch is made by adding tourmaline, herbs and quantum energy to the adhesive and adhesive processing it to polyester |
| Summary | Patch is not a treatment, but it maximizes the self-healing ability and improves immunity of the human body and improves immunity to produce the above effects. |
| Number of Sheet | 5 Sheet/30 pcs |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code | – |

| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | energy patch |
| Feature | Patch is made by adding tourmaline, herbs and quantum energy to the adhesive and adhesive processing it to polyester |
| Summary | Patch is not a treatment, but it maximizes the self-healing ability and improves immunity of the human body and improves immunity to produce the above effects. |
| Number of Sheet | 5 Sheet/30 pcs |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code | - |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | energy patch |
| Feature | Patch is made by adding tourmaline, herbs and quantum energy to the adhesive and adhesive processing it to polyester |
| Summary | Patch is not a treatment, but it maximizes the self-healing ability and improves immunity of the human body and improves immunity to produce the above effects. |
| Number of Sheet | 5 Sheet/30 pcs |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code | - |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | patch |
| Feature | The NAEUN Patch is a new and improved patch designed to maximize the effects of far-infrared rays by incorporating wave stones. |
| Summary | It enhances blood circulation throughout the body and provides excellent effects across all body parts. While it is not a treatment, it maximizes the body's self-healing abilities and boosts immunity to deliver these benefits. |
| Number of Sheet | 5 Sheet/30 pcs |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code | - |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | patch |
| Feature | The NAEUN Patch is a new and improved patch designed to maximize the effects of far-infrared rays by incorporating wave stones. |
| Summary | It enhances blood circulation throughout the body and provides excellent effects across all body parts. While it is not a treatment, it maximizes the body's self-healing abilities and boosts immunity to deliver these benefits. |
| Number of Sheet | 5 Sheet/30 pcs |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code | - |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Skincare, Skin, Cosmetics, Whitening, Wrinkle care |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Skincare, Skin, Cosmetics, Whitening, Wrinkle care |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Beauty, Skincare, Korean Cosmetics, Snail Cream, Anti-Wrinkle |
| Options | Various Colors |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Foot pack, foot mask, |
| Options | None |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | Republic of Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Face & Body Scrub Mask |
| Options | Salty Coffee Face Body Scrub Mask 250g |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3307-30-2000 |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...