Description



- 6mlX6ml |
- Double applicator
BY: MISSK BEAUTY&HEALTH DO,.LTD
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | EYELASH SERUM |
| Options | – |
| Size | 2.2*2*13.4 |
| Weight | 31g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | – |



| Country | South Korea |
| President | Kim, Chuynong |
| Year Established | 1998 |
| No. of Employees | |
| Introduction | – |
| Contact & Address | – |
| Main Products | – |
VOLUME EYELASH SERUM
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
EYELASH SERUM
Options
-
Size
2.2*2*13.4
Weight
31g
Place of Origin
South Korea
HS Code
-
ITZY ITZY SUN CREAM
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
Sun Cream
Options
-
Size
5*5*13.7
Weight
88g
Place of Origin
South Korea
HS Code
-
BODY CUT & SHOT SET
Category
Beauty & Personal Care
Keyword
-
Options
-
Size
5.1*5.1*18
Weight
194*2
=388
Place of Origin
South Korea
HS Code
-
| Category | Anti-aging, Whitening |
| Keyword | Natural Cosmetic, Skin Care, Moisturizing, Anti-aging, Whitening, Home Esthetic |
| Options | Set, Toner, Essence, Cream |
| Size | 200*98*167(mm) |
| Weight | 740g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 220299 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Body Scrub |
| Options | Salty Honey Body Scrub, Salty Rice Body Scrub, Salty Ssuk Body Scrub, Salty Coal Body Scrub, Salty Coco Body Scrub 250g(8.8 fl.oz.) |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3307-30-2000 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Perfume |
| Options | |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | KOREA |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Eye mask |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Eye mask |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | |
| HS Code |
| Category | Anti-aging, Whitening |
| Keyword | |
| Options | Natural Cosmetic, Skin Care, Moisturizing, Anti-aging, Whitening, Home Esthetic |
| Size | 48mm*48mm*140mm |
| Weight | 185g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...