Description



BY : Oki Co., Ltd
| Category | Beauty Personal Care |
| Keyword |
CALMING TONER, TONER
|
| mbo2017@daum.net | |
| Main Product | Women’s apparel, cosmetics |
| CEO | LEE YOON SEOL |
| Website | https://en.whayunsul.com |
| Tell(company) | +82-1599-7537 |
| Address | 1F OKI, Building 3, Palbok 1-gil, Deokjin-gu, Jeonju-si, Jeollabuk-do, Republic of Korea |



| Category | Electronic Products |
| Keyword |
Surge counter, rated voltage display, individual leakage current display |
| koenspd@gmail.com | |
| Main Product | Surge protectors |
| CEO | Junil Lee |
| Website | http://www.k-surge.com/ |
| Tell(company) | +82-63-853-7615 |
| Address | 587-9 Iksan-daero, Iksan-si, Jeollabuk-do, 54535 Korea |
| Category | Electronic Products |
| Keyword |
Surge counter, rated voltage display, individual leakage current display |
| koenspd@gmail.com | |
| Main Product | Surge protectors |
| CEO | Junil Lee |
| Website | http://www.k-surge.com/ |
| Tell(company) | +82-63-853-7615 |
| Address | 587-9 Iksan-daero, Iksan-si, Jeollabuk-do, 54535 Korea |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Face Mask, Face Pack, Sensitive skin, Sebum Control, Clean Skin |
| Options | None |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | Republic of Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Instant Cool, Cooling patch |
| Options | Not applicable |
| Size | |
| Weight | 75g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Skin lightening set, anti-wrinkle solution, collagen cosmetics, skin whitening cosmetics |
| Options | Set, Toner, Essence, Cream |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | Skin lightening set, anti-wrinkle solution, collagen cosmetics, skin whitening cosmetics |
| Options | Set, Toner, Essence, Cream |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | - |
| Options | Natural Cosmetic, Moisturizing, Anti-aging, Massage, Home Care, Home Esthetic |
| Size | 48mm*48mm*130mm |
| Weight | 150g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 3304.99 |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | |
| Options | Cat Whitening Mask, Sheep Aqua Mask, Tiger Anti-Wrinkle Mask, Pig Collagen Mask, Panda Nutriment Mask, Duck Soothing Mask |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Beauty & Personal Care |
| Keyword | |
| Options | Cat Whitening Mask, Sheep Aqua Mask, Tiger Anti-Wrinkle Mask, Pig Collagen Mask, Panda Nutriment Mask, Duck Soothing Mask |
| Size | |
| Weight | |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...