Description

Benefits:
- Optimized Functional Ingredients for their Eyes.
- Prevent Ophthalmic Disease: Including Natural Ingredients effective in Cataracts, Glaucoma and Tear Stains Granulated Powder
- Easy to feed & digest.
BY: SUN BIO LAB
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Health care |
| Options | – |
| Size | 6x6x10 |
| Weight | 60g |
| Place of Origin | South KOREA |
| HS Code | – |

Benefits:
| Category | Food & Beverage |
|---|---|
| Keyword | Health care |
| Place of Origin | South Korea |
| Country | South Korea |
| President | |
| Year Established | |
| No. of Employees | |
| Introduction | |
| Main Products |
Colostrum 1 Spoon
Category
Food & Beverage
Keyword
Health care
Options
-
Size
7x7x13
Weight
120g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
Probiotics 1 Spoon
Category
Food & Beverage
Keyword
Health care
Options
-
Size
6x6x10
Weight
60g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
Glucosamine1 Spoon
Category
Food & Beverage
Keyword
Health care
Options
-
Size
6x6x10
Weight
60g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
Lutein Asxanthin 1Spoon
Category
Food & Beverage
Keyword
Health care
Options
-
Size
6x6x10
Weight
60g
Place of Origin
South KOREA
HS Code
-
| Category | Tea/Beverage |
| Keyword | Tea, Swordbean, Another coffee, Zero caffeine, Warm tea, Nespresso |
| Options | |
| Size | 140mm*140mm*40mm |
| Weight | 40g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 0902 |
| Category | Tea/Beverage |
| Keyword | Tea, Swordbean, Another coffee, Zero caffeine, Warm tea, Liquid tea |
| Options | |
| Size | 185mm*85mm*60mm |
| Weight | 360g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | 0902 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Coffee concentrate, espresso extract, purified water |
| Options | |
| FOB Price | - |
| Weight | 18ml * 30ea |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | 300EA |
| EXP.Date(If Food) | 18 months from the manufacturing date, room temperature storage |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Pomegranate concentrate, fish collagen |
| Options | |
| FOB Price | - |
| Weight | 25g * 15 potions |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | 600EA |
| EXP.Date(If Food) | 18 months from the manufacturing date, room temperature storage |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | color noodles, healthy noodles.food therapy, baby,s noodle, |
| Options | |
| Size | |
| Weight | 2250g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...