Description


BY : SURFIRAN Co., Ltd.
| Category | Beauty Personal Care |
| Keyword |
Food
|
| parksongyil220@gmail.com | |
| Main Product | – |
| CEO | Seungjun Lee |
| Website | www.surfiran.co.kr |
| Tell(company) | 8428802088 |
| Address | Room 501, 74, Gaepo-ro 22-gil, Gangnam – gu, Seoul |


| Category | Beauty Personal Care |
| Keyword |
Food |
| parksongyil220@gmail.com | |
| Main Product | - |
| CEO | Seungjun Lee |
| Website | www.surfiran.co.kr |
| Tell(company) | 8428802088 |
| Address | Room 501, 74, Gaepo-ro 22-gil, Gangnam - gu, Seoul |
| Category | Beauty Personal Care |
| Keyword |
Food |
| parksongyil220@gmail.com | |
| Main Product | - |
| CEO | Seungjun Lee |
| Website | www.surfiran.co.kr |
| Tell(company) | 8428802088 |
| Address | Room 501, 74, Gaepo-ro 22-gil, Gangnam - gu, Seoul |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | color noodles, healthy noodles.food therapy, baby,s noodle, |
| Options | |
| Size | |
| Weight | 2250g |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code |
| Category | Animal By-Products |
| Keyword | FDA grain free Dog Food List, Petsmart |
| Options | 15piece - 1box, 30piece - 1box |
| Size | 7*4*16(cm), 11*11*17(cm) |
| Weight | 225g, 450g |
| Place of Origin | Rep. of Korea |
| HS Code | 230910 |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Coffee concentrate, espresso extract, purified water |
| Options | |
| FOB Price | - |
| Weight | 18ml * 30ea |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | 300EA |
| EXP.Date(If Food) | 18 months from the manufacturing date, room temperature storage |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Snacks |
| Options | - |
| FOB Price | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | |
| EXP.Date(If Food) |
| Category | Food & Beverage |
| Keyword | Cheongyang red pepper |
| Options | |
| FOB Price | - |
| Weight | 130g (about 6.5g per cube) |
| Place of Origin | South Korea |
| MOQ | Negotiable |
| EXP.Date(If Food) | 12 months from the manufacturing date, frozen storage |
Klolink Co., Ltd
13-25, Gokseon-ro 49, Gwonseon-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 11 2649 8575
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...