Description

BY: BeomHoIT Co., Ltd
| Category | Electronic Products |
| Keyword | software solutions,technology,preventive,monitoring |
| E-mail(company) | hermes@beomhoit.com |
| Main Product | SmartBox, SafeData, Safework |
| CEO | TeaDong, Oh |
| Website | www.beomhoit.com |
| Tell(company) | 070-7705-9929 |
| Address | #906, Daegu Scale-up Hub, 465, Dongdaegu-ro, Dong-gu, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | Good Software Level 1 |

| Category | Electronic Products |
| Keyword | software solutions,technology,preventive,monitoring |
| E-mail(company) | hermes@beomhoit.com |
| Main Product | SmartBox, SafeData, Safework |
| CEO | TeaDong, Oh |
| Website | www.beomhoit.com |
| Tell(company) | 070-7705-9929 |
| Address | #906, Daegu Scale-up Hub, 465, Dongdaegu-ro, Dong-gu, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | Good Software Level 1 |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | software solutions,technology,preventive,monitoring |
| E-mail(company) | hermes@beomhoit.com |
| Main Product | SmartBox, SafeData, Safework |
| CEO | TeaDong, Oh |
| Website | www.beomhoit.com |
| Tell(company) | 070-7705-9929 |
| Address | #906, Daegu Scale-up Hub, 465, Dongdaegu-ro, Dong-gu, Daegu, Republic of Korea |
| License & Certification | Good Software Level 1 |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Battery, Li-ion, Battery pack |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | disinfectant, insect repellent |
| Type | Thermal Aerosol Fog |
| Size | (L × W × H): 1300 × 260 × 350(㎜) |
| Weight | 9.5 ㎏ |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | underwater drone, drone, battery-powered |
| Options | - |
| Size | 56×39×34cm |
| Weight | 19.5kg (in the air) |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | Electric Ultra Low Volume Sprayer ATOMER |
| Options | - |
| Size | 655X200X310mm |
| Weight | 4.3kg |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
| Category | Electronic Products |
| Keyword | - |
| Options | - |
| Size | - |
| Weight | - |
| Place of Origin | South Korea |
| HS Code | - |
Klolink Co., Ltd
603, Pangyo Innovation Valley, 253, Pangyo-ro, Bundang-gu,
Gyeonggi-do, South Korea.
Tel: +82 (0)70 8064 4294
Working time: Monday–Friday
(09:00 AM – 05:30 PM)
Koindo Trading Pvt., Ltd
191, 1st Floor Shahpur Jat,
New Delhi, India, 110049
Tel: +91 7428335888
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM IST)
KTE Trading Co., Ltd
986, 988 Srinakarin Rd, Pattanakarn,
Suanluang, Bangkok 10250
Tel: 02-077-4335
Working time: Monday–Friday
(08:30 AM – 05:30 PM TST)
KORIKART (CAMBODIA) CO., LTD.
SSN Center Building, No.66, Unit #03-04 (Room 303), 3rd Floor,
Norodom Boulevard (41), Phum 9,
Sangkat Chey Chumneah, Khan Doun Penh,
Phnom Penh, Cambodia
Tel: 85511277857
Sending...